
Німецька компанія Prefiro GmbH презентує власний автоматизований комбайн для збирання зеленої спаржі в реальних польових умовах. За словами співзасновника та керуючого директора Лоренцо Ді Лео, після тривалої розробки технологію вивели на етап випробувань під час збиральної кампанії.
Читайте также: «Контінентал» завершив весняну посівну кампанію
Про це повідомляє FreshPlaza.
«Ми вже використовуємо прототипи на 6 фермах Німеччини цього сезону. Для сезону 2027 року ми плануємо запустити невелику серію та вийти на повноцінний комерційний ринок», — додав Лоренцо Ді Лео.
На початковому етапі трирядна машина здатна обробляти 13 га/день із продуктивністю 150 кг/год. Розробники прогнозують, що термін окупності техніки складе 3 роки. У перспективі потужність планують збільшити до 300 кг/год, що дозволить обробляти до 20 га/день.
Читайте также: Оксана Маркарова Родители Национальность: Биография, Семья и Карьера
Наразі інтерес до розробки виявили виробники з Австрії, Франції, Бельгії та Польщі. Найбільший попит очікується на ринках Італії та Іспанії, куди компанія планує розширюватися після закріплення на німецькому ринку наступного року.
Читайте также: У ДАР приймають заявки на гранти для агровиробників з 8-и областей
Читайте також: У Франції запускають роботизовану машину для збирання спаржі